Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü

Evlenme teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde harika şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kıyak bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere birbir hayli seçenek sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Deniz Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Derbent’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık gerek 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 ve daha zait mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her ruz veli ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Iye ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç karıne geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yolculuk ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde kâin her şey dahil otellerin kavarasü ve lezzetsiz belirgin büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken hareket etmek, günle ve grubunuzla baş saksıa elan sakin ve size özel unutulmaz bir tatil yaşarsınız.

Imik, adalar ve yüzme turları derunin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt güneşü partisi yahut yatta romantik akşam yemeği gibi birşunca şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir doğum günü yapabilir ve mevlit günü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt çağü evetşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının mülakat noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta link muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Argıt’dan geçip Adalar’a dosdoğru lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği bağırsakeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Başkalık talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına göre bileğerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın website kiralandığı güne 15 gündüz kalaya derece ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz ciğerin en müsait yatı seçmek yürekin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik ümük turunuzu yaparken oymak servisiniz başlamış olacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız domestik ispirto veya alkolsüz içecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, kâr tabağı üzere çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu koca başı: 80TL

Sülale yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe seyahat tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Hatta şehir dışından veya yurt dışından mevrut misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak bağırsakin tekne kiralamak hem önemli bir jest hem de misafirleriniz muhtevain unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Farklı eder ve bağırsakeriklerdeki yatta teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta henüz farklı bir teşkilat hazırlamak isterseniz de gine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Nasip isimli yelkenlisiyle yıllarca dünyanın tüm denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, nihayetinde gelip Gökova’nın mai devami koylannı mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir iftira mimariyorsa, “cennet” harbiden bile burası mümkün.

Dilerseniz bizlere eğri ile bile ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Benzeyen adresimiz: info@suyat.com.tr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar